Gepubliceerd op: 5-7-2017
De Nederlandse adviseurs van missie Resolute Support in Afghanistan hebben hun werkzaamheden hervat buiten de poort van Camp Marmal in Mazar-e-Sharif.
Een aanslag na de Ramadan zorgde ervoor dat de adviseurs niet aan de slag konden met hun training, advies en assistentie voor hun Afghaanse tegenhangers. Nederland neemt in Afghanistan met ongeveer 100 man deel aan de NAVO-missie Resolute Support. Vanuit Mazar-e-Sharif en Kaboel wordt gewerkt aan versteviging van het Afghaanse veiligheidsapparaat.
Grensbewaking
De marine ondersteunde de marechaussee bij de grensbewaking in zeehavens van Hoek van Holland, Europoort en IJmuiden. Eerder werd de marechaussee ondersteund door de landmacht. De ondersteuning bestaat uit het doorzoeken van vrachtwagens waar mogelijk verstekelingen in zitten.'
Lees dit en meer in een overzicht van Defensieoperaties in de week van 27 juni tot 3 juli 2017
Bron : defensie.nl
Als SMC'er ontvangt u zes keer per jaar het rijk geïllustreerde tijdschrift Marechaussee Contact.
Meld u meteen aan om mee te doen!
Politie en marechaussee rukken uit naar azc in Baarn voor melding van steekincident
650 mensen geweigerd aan grens tijdens bijna twee jaar durende grenscontroles
Explosief materiaal Vliegbasis Eindhoven weggehaald
Nieuwe zoekhulp over de Koninklijke Marechaussee
Veel schade door botsing auto’s bij Voorthuizen; Apeldoornsestraat uur dicht
Twee mannen rennen over de snelweg na controle door Marechaussee: helikopter ingezet