Gepubliceerd op: 6-10-2017
Afbeelding verwijderdIn een onderzoek naar drugshandel zijn onlangs acht personen aangehouden. De politie doorzocht verschillende huizen in Amsterdam, Den Haag, ’s-Gravenzande, Leiden en Haarlem.
De hoofdverdachte in de drugszaak, een 36-jarige man uit Den Haag, is al op 28 juni aangehouden. Onder de aanhoudingen van woensdagmiddag waren ook zijn vrouw (36) en moeder (62).
Een van de verdachten werkte zelf op Schiphol en een andere verdachte had er een familielid werken. Het netwerk had zodoende gedetailleerde kennis over de verschillende controles en hoe ze deze konden omzeilen.
Verschillende eenheden werkten samen aan het onderzoek naar de drugshandel, waaronder de Landelijke Eenheid, de FIOD en de Koninklijke Marechaussee.
Bron :haarlemsdagblad.nl
Als SMC'er ontvangt u zes keer per jaar het rijk geïllustreerde tijdschrift Marechaussee Contact.
Meld u meteen aan om mee te doen!
Politie en marechaussee rukken uit naar azc in Baarn voor melding van steekincident
650 mensen geweigerd aan grens tijdens bijna twee jaar durende grenscontroles
Explosief materiaal Vliegbasis Eindhoven weggehaald
Nieuwe zoekhulp over de Koninklijke Marechaussee
Veel schade door botsing auto’s bij Voorthuizen; Apeldoornsestraat uur dicht
Twee mannen rennen over de snelweg na controle door Marechaussee: helikopter ingezet