Gepubliceerd op: 24-1-2018
De politie en de marechaussee hebben maandag een opmerkelijke voortvluchtige gevangen. In de buurt van Maastricht Aachen Airport vingen ze een ontsnapte kangoeroe.
Afbeelding verwijderdHet exotische dier dwaalde rond langs de Australiëlaan. Ironisch genoeg is die straat vernoemd naar het land waar het dier oorspronkelijk vandaan komt.
Zwaar vermoeid
Volgens ooggetuigen werd de opvallende vluchteling met een net gevangen. Het zwaar vermoeide dier is vervolgens in een branddeken gewikkeld en in een busje van de marechaussee meegenomen. De kangoeroe heeft niet voor gevaarlijke verkeerssituaties gezorgd. Op het moment dat hij gevangen werd, zat hij achter een hek. Het is een raadsel hoe het dier hier terecht is gekomen.
Eigenaar
Een woordvoerder van de politie laat weten dat het om een wallaby gaat. Dit is een kleinere kangoeroe. De exoot is van een dierenliefhebber in Geverik, die zijn ontsnapte buideldier inmiddels weer terug heeft.
Bron : 1limburg.nl
Als SMC'er ontvangt u zes keer per jaar het rijk geïllustreerde tijdschrift Marechaussee Contact.
Meld u meteen aan om mee te doen!
Politie en marechaussee rukken uit naar azc in Baarn voor melding van steekincident
650 mensen geweigerd aan grens tijdens bijna twee jaar durende grenscontroles
Explosief materiaal Vliegbasis Eindhoven weggehaald
Nieuwe zoekhulp over de Koninklijke Marechaussee
Veel schade door botsing auto’s bij Voorthuizen; Apeldoornsestraat uur dicht
Twee mannen rennen over de snelweg na controle door Marechaussee: helikopter ingezet