Stichting Marechaussee Contact

Korps Politietroepen

Korps Militaire Politie

Koninklijke Marechaussee (tot 1996)

Koninklijke Marechaussee

Koninklijke Marechaussee

Actueel

Man aangehouden na diefstal meetapparatuur Vliegbasis Woensdrecht

Geplaatst op: 20-12-2009

Een 24-jarige man uit Hooge Zwaluwe is afgelopen week door de Koninklijke Marechaussee aangehouden. Hij wordt verdacht van diefstal van meetapparatuur vanaf Vliegbasis Woensdrecht.

Een medewerker van het Logistiek Centrum Woensdrecht deed vorige maand aangifte van diefstal van vijf zogeheten micrometers. Dit zijn digitale instrumenten die zeer kleine dikten of afstanden kunnen meten. De apparaten worden onder andere gebruikt bij het onderhoud van vliegtuigmotoren.

De recherche van de KMar in Hoogerheide startte een onderzoek dat uiteindelijk leidde naar een 24-jarige medewerker van een bedrijf dat op de vliegbasis werkzaamheden verrichtte. De man had daarbij toegang tot de meetapparatuur.

Aangeboden op Internet
De verdachte had de 5 micrometers, met een totale waarde van 2000 euro, te koop aangeboden op internet. Hij is in zijn woonplaats aangehouden. De gestolen goederen werden in de woning van de verdachte aangetroffen en zijn door de marechaussee in beslag genomen.

De verdachte zit nog vast. Hij heeft inmiddels een bekennende verklaring afgelegd.

Bron : KMar


Andere nieuwsberichten:

Vierde kwartaal 2009

Derde kwartaal 2009

Tweede kwartaal 2009

Eerste kwartaal 2009

Vierde kwartaal 2008

Derde kwartaal 2008

Tweede kwartaal 2008

Eerste kwartaal 2008

Vierde kwartaal 2007

Derde kwartaal 2007

Tweede kwartaal 2007

Eerste kwartaal 2007

Vierde kwartaal 2006

Derde kwartaal 2006

Tweede kwartaal 2006

Eerste kwartaal 2006

Vierde kwartaal 2005

Nieuwsberichten vanaf 2010

Dank voor uw bezoek aan onze website en graag tot ziens!