Stichting Marechaussee Contact

Korps Politietroepen

Korps Militaire Politie

Koninklijke Marechaussee (tot 1996)

Koninklijke Marechaussee

Koninklijke Marechaussee

Actueel

Aanhouding na bestraling helikopters Leeuwarden

Geplaatst op: 16-6-2010

De Koninklijke Marechaussee heeft in Leeuwarden 2 inwoners van 19 en 21 jaar aangehouden,vliegtuig heli SAR boven polder nadat ze met een laserpen diverse malen helikopters van de nabijgelegen Vliegbasis Leeuwarden hadden beschenen.

De koninklijke Marechaussee (KMar) en politie waren al een aantal weken op zoek naar de verdachten, nadat aangiftes waren binnengekomen van piloten van SAR (Search and Rescue) helikopters die bij de landing hinder ondervonden van de bestralingen.

Tevens moest een beveiliger van de vliegbasis zich laten behandelen door een arts, nadat ook hij in zijn ogen was geschenen.

Het onderzoek leidde uiteindelijk tot de aanhouding van een van de mannen. In zijn woning werden 2 laserpennen aangetroffen. Later op de dag gaf de tweede verdachte zichzelf aan bij de KMar.

De laserpennen zijn in beslag genomen. De KMar stelt een verder onderzoek in naar de zaak.

Bron : KMar


Andere nieuwsberichten:

Derde kwartaal 2010

Tweede kwartaal 2010

Eerste kwartaal 2010

Nieuwsberichten van voor 2010

Dank voor uw bezoek aan onze website en graag tot ziens!