Stichting Marechaussee Contact

Korps Politietroepen

Korps Militaire Politie

Koninklijke Marechaussee (tot 1996)

Koninklijke Marechaussee

Koninklijke Marechaussee

Actueel

Cocaïne in doosjes oogschaduw aangetroffen

Geplaatst op: 17-6-2010

De Koninklijke Marechaussee en de Douane op Schiphol hebben woensdag een 36-jarige Portugese vrouw aangehouden op verdenking van drugssmokkel. De vrouw was onderweg met honderd make-up doosjes die waren opgevuld met cocaïne.

drugs cocaine in oogschaduw 2De vrouw was woensdagochtend vanuit Brazilië aangekomen op Schiphol. Rechercheurs van het Schipholteam troffen in de handbagage van de verdachte honderd doosjes met oogschaduw aan.

Omdat deze doosjes onnatuurlijk zwaar aanvoelden, besloten de rechercheurs de partij cosmetica te onderwerpen aan een nader onderzoek.

Daaruit bleek dat elk doosje een kleine ruimte bevatte die zich onder een laag met oogschaduw bevond. Deze ruimte was opgevuld met cocaïne.

Verder ontdekten rechercheurs dat de koffer waarin de doosjes werden vervoerd, een dubbele bodem bevatte. Ook hierin zat cocaïne verstopt. In totaal werd in de bagage 2489 gram cocaïne aangetroffen.

De vrouw is in verzekering gesteld.

Bron : Marechausseevoorlichting Schiphol


Andere nieuwsberichten:

Derde kwartaal 2010

Tweede kwartaal 2010

Eerste kwartaal 2010

Nieuwsberichten van voor 2010

Dank voor uw bezoek aan onze website en graag tot ziens!