Stichting Marechaussee Contact

Koninklijke Marechaussee voor 1945
Voor 1945

Korps Politietroepen

Korps Militaire Politie

Koninklijke Marechaussee (tot 1996)

Koninklijke Marechaussee

Koninklijke Marechaussee

 

 

Stichting Marechaussee Contact
postadres : Postbus 125, 7590 AG Denekamp
website, e-mail, nieuwsbrief 

Via onderstaande emailadressen kunt u contact opnemen met een aantal bestuursleden van de Stichting Marechaussee Contact.


Voorzitter

A. (André) Peperkoorn
Hooghalen
voorzitter@marechausseecontact.nl


Vice-voorzitter

E.F.H.M. (Ed) Cousin
Den Haag
vice.voorzitter@marechausseecontact.nl

 


Algemeen secretaris

P. (Pier) Scholte
Denekamp
alg.secretaris@marechausseecontact.nl (tevens voor berichten van overlijden van SMC-begunstigers)


Penningmeester


P. (Piet) van Sprang
Nieuw Vennep

penningmeester@marechausseecontact.nl


 

Begunstigersadministratie en werving


G.C. (Gerrit) Sels   (per 1 mei 2019)

Purmerend

begunstigersadministrie@marechausseecontact.nl

postbankrekening NL82 INGB 0003 9121 06 t.n.v. SMC te Nieuw Vennep  


Begunstigersadministratie 

C. (Cor) de Boom  (tot 1 mei 2019)
Nunspeet
ledensecretaris@marechausseecontact.nl


Reüniecommissie

G. (Gerrit) Reloe 
Eindhoven 
reuniecommissie@marechausseecontact.nl



Voorzitter Redactiecommissie

F. (Frans) H.C. Meijer
Harderwijk

redactiecommissie@marechausseecontact.nl


Voorzitter Commissie Reservisten en Veteranen

L. (Bert) P.C. van Horen
Emmerich am Rhein

veteranen@marechausseecontact.nl


 

Redactie tijdschrift "Marechaussee Contact"

postadres : Postbus 125 - 7590 AC Denekamp

redactie@marechausseecontact.nl


Webmaster en Nieuwsbrief

R. (Roel) Bouwman
Dronten

webredactie@marechausseecontact.nl


G.C. (Gerrit) Sels

info@marechausseecontact.nl


 

 

 

Dank voor uw bezoek aan onze website en graag tot ziens!