Stichting Marechaussee Contact

Koninklijke Marechaussee voor 1945
Voor 1945

Korps Politietroepen

Korps Militaire Politie

Koninklijke Marechaussee (tot 1996)

Koninklijke Marechaussee

Koninklijke Marechaussee

Stichting Marechaussee Contact
postadres : Postbus 125
7590 AG Denekamp 


Gegevens diverse SMC bankrekeningen:

Rekening ten name van
Stichting Marechaussee Contact Dongen
algemeen rekening nummer en voor begunstigersbijdragen 

IBAN: NL82 INGB 0003912106
Rekening ten name van 
Stichting Marechaussee Contact Nieuw Vennep
rekeningnummer promotieartikelen baret en stropdas
IBAN: NL82 INGB 0003912106
Rekening ten name van 
Reünievereniging Marechaussee Contact Eindhoven
IBAN: NL22 INGB 0007530025

 
Voor betalingen vanuit het buitenland luidt het BIC nummer : INGNL1A


Communicatie en sociale media:

website, e-mailnieuwsbrieftwitter en facebook


Contact overige:

Via onderstaande emailadressen kunt u contact opnemen met een aantal bestuursleden van de Stichting Marechaussee Contact.

Voorzitter

J. (Jack) Vlaming
Lieshout
voorzitter@marechausseecontact.nl


Vice-voorzitter

G. (Gerard) Roes
Den Haag
vice.voorzitter@marechausseecontact.nl


Algemeen secretaris

P. (Pier) Scholte
Denekamp
alg.secretaris@marechausseecontact.nl (tevens voor berichten van overlijden van SMC-begunstigers)


Penningmeester

P. (Piet) van Sprang
Nieuw Vennep
penningmeester@marechausseecontact.nl


Begunstigersbijdragen

G.C. (Gerrit) Sels   
Purmerend

begunstigersbijdragen@marechausseecontact.nl
postbankrekening NL82 INGB 0003 9121 06 t.n.v. SMC te Nieuw Vennep


Begunstigersadministratie

C. (Cor) de Boom
Nunspeet

ledensecretaris@marechausseecontact.nl


Reüniecommissie

G. (Gerrit) Reloe
Eindhoven 

reuniecommissie@marechausseecontact.nl

Reünievereniging

reünievereniging@marechauseecontact.nl



Veteranen en Reservisten

F. (Frans) H.C. Meijer
Harderwijk

veteranen@marechausseecontact.nl


Redactie tijdschrift "Marechaussee Contact"

Mevrouw M. (Marion) Broekhuizen-Klijnhout
postadres : Weeshuiswal 9, 4116 BR Buren

redactie@marechausseecontact.nl


Webmaster

R. (Roel) Bouwman
Dronten

webredactie@marechausseecontact.nl


 

 

Dank voor uw bezoek aan onze website en graag tot ziens!