Gepubliceerd op: 12-7-2016
In een overzicht van Defensieoperaties in de week van 4 juli tot 11 juli o.a. de volgende onderwerpen.
-In Mali kwamen twee Nederlandse militairen om tijdens een mortierschietoefening. Een militair raakte zwaargewond.
Afbeelding verwijderd-Tijdens de NAVO-top in Warschau waren AWACS-radarvliegtuigen continu actief in het Poolse luchtruim.
-Op de Griekse eilanden Chios en Lesbos werkt het Border Security Team. Deze bestaat uit medewerkers van marechaussee, landmacht, marine, Nationale Politie en het ministerie van Veiligheid en Justitie.
-Voor de EULEX-missie in Kosovo nam een team van vijf marechaussees het stokje over van hun voorgangers. De missie bevordert de stabiliteit in het land door het ondersteunen van het bestuurlijk apparaat, politie, justitie en douane.
Lees dit en meer in een overzicht van Defensieoperaties in de week van 4 juli tot 11 juli.
Bron : defensie.nl
Als SMC'er ontvangt u zes keer per jaar het rijk geïllustreerde tijdschrift Marechaussee Contact.
Meld u meteen aan om mee te doen!
Een stuk waarin de Dutchbat veteraan een stem krijgt
Auto eindigt tegen boom na achtervolging in Apeldoorn, bijrijder spoorloos
Viaduct A7 wordt vernoemd naar omgekomen militair
Nederland voorzitter van European Gendarmerie Force
Vlieghufter vaak onder invloed van drank: sector denkt aan nieuwe aanpak agressie in de lucht
Grote controle bij autobedrijven: bijna vier ton cash en wapen gevonden in Tilburg