Postactieven en veteranen
Gedurende hun dienstverband bij de Koninklijke Marechaussee bouwen medewerkers vaak een hechte band op. Niet zelden blijft deze band ook na beëindiging van het dienstverband bestaan, door zich aan te melden als lid van een vereniging voor post-actieven en/of veteranen.
Een voorbeeld van een door Defensie erkende vereniging voor post-actieven/veteranen is de Stichting Marechaussee Contact. De marechaussee ondersteunt deze vereniging door het beschikbaar stellen van reüniefaciliteiten.
Daarnaast verstrekt Defensie, al dan niet op aanvraag, kosteloos een pas aan haar postactieve medewerkers en veteranen. Deze passen geven recht op bepaalde voordelen.
Op de website van Defensie vindt u meer informatie over het aanvragen van de postactieve pas en de veteranenpas.
Als SMC'er ontvangt u zes keer per jaar het rijk geïllustreerde tijdschrift Marechaussee Contact.
Meld u meteen aan om mee te doen!
Reiziger aangehouden op Eindhoven airport met 250.000 euro in koffer
219 bolletjes en 3 envelopjes met vermoedelijk harddrugs, man (28) aangehouden
EO terug met vijfde seizoen Rachel valt binnen: van DSI-training tot NAVO-top
Militair (24) betrokken bij ernstig ongeluk: scooterrijder (17) met spoed naar ziekenhuis
Schiedammer gooit spullen over gevangenismuur
Marechaussee treft 17 vreemdelingen aan in koeltrailer in Hoek van Holland