Gepubliceerd op: 1-7-2017
Afbeelding verwijderdDe Koninklijke Marechaussee heeft woensdag 28 juni tijdens een controle in het kader van Mobiel Toezicht Veiligheid (MTV) een 30 jarige Italiaan, woonachtig in Duitsland, op de A12 bij Babberich aangehouden.
De man overhandigde tijdens de controle een Italiaanse ID-kaart. Na controle werd vastgesteld dat die vals bleek te zijn. In zijn auto werd tevens een plasticzak aangetroffen met daarin tienduizenden euro’s. De Italiaan is aangehouden en in verzekering gesteld.
De ID-kaart en het geld is in beslag genomen. Door een rechercheteam van de Marechaussee wordt verder onderzoek gedaan naar de herkomst van de ID kaart en de herkomst van het geld. Mogelijke andere aanhoudingen worden niet uitgesloten.
Bron : KMar
Als SMC'er ontvangt u zes keer per jaar het rijk geïllustreerde tijdschrift Marechaussee Contact.
Meld u meteen aan om mee te doen!
Nieuwe Veiligheidshub moet haven van Scheveningen sterker maken
15 inklimmers aangetroffen in Vlaardingen
Man (18) met vuurwapen en munitie aangehouden op Schiphol
Piloot en cabinepersoneel op Schiphol testen positief op alcohol
Politie-achtervolging door Limburg eindigt in België