Gepubliceerd op: 5-7-2017
Afbeelding verwijderdDe Koninklijke Marechaussee heeft op Schiphol een man aangehouden die nog een boete open had staan van ruim 165.000 euro.
De 38-jarige Nederlander, zonder vaste woon- of verblijfplaats, liep tegen de lamp toen hij zijn paspoort aanbood bij de automatische grenspassage. De boete is in verband met een ontnemingsmaatregel. De man kon het bedrag niet direct betalen en zal daarom maximaal 540 dagen de gevangenis in moeten. De boete moet daarna alsnog betaald worden.
Bij de grensbewaking op Schiphol maakt de Marechaussee gebruik van de automatische grenspassage of NO-Q. Passagiers leggen hun paspoort op een scanner waarna diverse controles ‘automatisch’ gebeuren. Bij een openstaande boete of gevangenisstraf geeft het “poortje” een signaal aan de toezichthoudende marechaussee, die de signalering beoordeeld.
‘Voorkom oponthoud en zorg dat uw boetes voor vertrek al betaald zijn’
Bron : KMar
Als SMC'er ontvangt u zes keer per jaar het rijk geïllustreerde tijdschrift Marechaussee Contact.
Meld u meteen aan om mee te doen!
Bestuurder onder invloed van drugs aangehouden bij Nispen
Nunspeetse veteraan Gerrit Storteboom ontving als eerste de Gelderse erepenning
Meerdere brandjes in korte tijd op Rucphense Heide, brandstichting niet uitgesloten
Grootschalige politie- en douaneoperatie in het Duits-Nederlands-Belgisch grensgebied
Man met mes in Tweede Kamer wilde worden doodgeschoten: “Laat mij binnen, of ik steek je!”
Koningin Máxima bezoekt opleidings- en trainingscentrum Koninklijke Marechaussee