Gepubliceerd op: 14-9-2017
In opdracht van Domeinen Roerende Zaken werden onlangs drie voormalige Rijksvaartuigen online geveild. Dat gebeurde op veilingplatform BVA Auctions. Het gaat om de patrouillevaartuigen Stormvogel en RV-180 en het onderzoeksvaartuig Schollevaar. De laatstgenoemde boot was in gebruik bij het ministerie van Infrastructuur en Milieu als visserijonderzoeksvaartuig.
Afbeelding verwijderd
Het patrouillevaartuig Stormvogel is in 1964 gebouwd op de werf C. van Lent & Zn in De Kaag naar een ontwerp van scheepsarchitect De Voogd. Het schip is in 1984-‘85 gerenoveerd bij Scheepswerf Vooruit in Zaandam.
De Schollevaar is in 1963 gebouwd bij Figee in Vlaardingen.
De RV-180 is een Damen Stan Patrol 3407 uit 2007. Ze werd in het Waddengebied ingezet voor grensbewaking door de Koninklijke Marechaussee . Het schip is zo ontworpen dat het kan droogvallen op het Wad.
Bron : schuttevaer.nl
Als SMC'er ontvangt u zes keer per jaar het rijk geïllustreerde tijdschrift Marechaussee Contact.
Meld u meteen aan om mee te doen!
Bestuurder onder invloed van drugs aangehouden bij Nispen
Nunspeetse veteraan Gerrit Storteboom ontving als eerste de Gelderse erepenning
Meerdere brandjes in korte tijd op Rucphense Heide, brandstichting niet uitgesloten
Grootschalige politie- en douaneoperatie in het Duits-Nederlands-Belgisch grensgebied
Man met mes in Tweede Kamer wilde worden doodgeschoten: “Laat mij binnen, of ik steek je!”
Koningin Máxima bezoekt opleidings- en trainingscentrum Koninklijke Marechaussee