Gepubliceerd op: 31-7-2018
Defensie gaat tussen 17 september en 12 oktober een grote oefening houden in de buurt van de Marnewaard en dat kan zorgen voor overlast. Daarvoor waarschuwt het leger.
Tijdens Falcon Autumn gaan grondeenheden van de luchtmobiele brigade diverse tactische opdrachten uitvoeren. Ze krijgen ondersteuning van transport- en gevechtshelikopters en een aantal jachtvliegtuigen.
Ondanks dat het leger de oefeningen zoveel mogelijk probeert te spreiden, kunnen de omwonenden last hebben van de operaties. Via het Twitteraccount @dhcluchtmacht kunnen ze precies zien wat er allemaal te gebeuren staat.
Falcon Autumn vindt niet alleen plaats in de omgeving van Zoutkamp en de Marnewaard. Ook bij Assen wordt geoefend.
Bron : gic.nl
Als SMC'er ontvangt u zes keer per jaar het rijk geïllustreerde tijdschrift Marechaussee Contact.
Meld u meteen aan om mee te doen!
Koninklijke Marechaussee houdt man aan die nog een forse boete heeft openstaan
Marechaussee staakt achtervolging in Schiedam na weggooien lachgascilinder
Man met tienjarig inreisverbod opgepakt bij controle in Enschede
Noodverordening rond Maastricht Aachen Airport vanwege aangekondigde actie Extinction Rebellion
Burgemeester legt beperkingen op aan demonstratie XR op Schiphol
Meerdere aanhoudingen tijdens grenscontroles in Zevenaar, Bergen en Enschede