Gepubliceerd op: 31-7-2018
Defensie gaat tussen 17 september en 12 oktober een grote oefening houden in de buurt van de Marnewaard en dat kan zorgen voor overlast. Daarvoor waarschuwt het leger.
Tijdens Falcon Autumn gaan grondeenheden van de luchtmobiele brigade diverse tactische opdrachten uitvoeren. Ze krijgen ondersteuning van transport- en gevechtshelikopters en een aantal jachtvliegtuigen.
Ondanks dat het leger de oefeningen zoveel mogelijk probeert te spreiden, kunnen de omwonenden last hebben van de operaties. Via het Twitteraccount @dhcluchtmacht kunnen ze precies zien wat er allemaal te gebeuren staat.
Falcon Autumn vindt niet alleen plaats in de omgeving van Zoutkamp en de Marnewaard. Ook bij Assen wordt geoefend.
Bron : gic.nl
Als SMC'er ontvangt u zes keer per jaar het rijk geïllustreerde tijdschrift Marechaussee Contact.
Meld u meteen aan om mee te doen!
Een stuk waarin de Dutchbat veteraan een stem krijgt
Auto eindigt tegen boom na achtervolging in Apeldoorn, bijrijder spoorloos
Viaduct A7 wordt vernoemd naar omgekomen militair
Nederland voorzitter van European Gendarmerie Force
Vlieghufter vaak onder invloed van drank: sector denkt aan nieuwe aanpak agressie in de lucht
Grote controle bij autobedrijven: bijna vier ton cash en wapen gevonden in Tilburg