Gepubliceerd op: 2-9-2018
Afbeelding verwijderdKralendijk, Op gezellige wijze heeft gezaghebber Edison Rijna donderdag in de middaguren zijn opwachting gemaakt bij het Esmeraldagebouw bij Punt Vierkant om de militairen te bedanken voor hun aanwezigheid hier op Bonaire en alle vrijwillige werkzaamheden dat ze hebben verricht voor Boneriaanse gemeenschap.
Naast het beoefenen van sociale patrouilles en een tactisch scenario, stond de aanwezigheid in teken van het uitvoeren van militaire bijstand tijdens de verhuizing van gedetineerden en goederen naar de nieuwe gevangenis.
Daarnaast hebben de genisten van de eenheid diverse werkzaamheden verricht bij Aletta’s Goat Farm en stichting Uniek. Laatsgenoemde stichting is onder andere een uitzichtpost met zitjes rijker.
Bron : bonaire.nl
Als SMC'er ontvangt u zes keer per jaar het rijk geïllustreerde tijdschrift Marechaussee Contact.
Meld u meteen aan om mee te doen!
Militairen gaven weer het nodige cachet aan Prinsjesdag
Groep Syriërs met chartervlucht van Nederlandse overheid terug naar Syrië
Aanrijding met voetganger in Den Helder
Boom waait om op rijbaan; automobilist kan op tijd remmen
De Schiphol Group dreigt het al aangelegde vliegveld Lelystad van de hand te doen