Gepubliceerd op: 18-2-2019
De SRDM (Stichting Re-enactment Dienstplichtig Marechaussees) is gevraagd om a.s. vrijdag 22 februari de Erewacht te vormen bij het Nationaal Militair Museum (NMM).
Afbeelding verwijderd
Het betreft in dit geval de opening van de expositie "Nederland tijdens de Koude Oorlog", welke dit jaar het centrale thema vormt bij het NMM. En daar passen wij als voormalig dienstplichtig marechaussees natuurlijk prima bij.
De opening zal vrijdag worden verricht door de Minster van Defensie, Ank Bijleveld, en de Chef Defensiestaf, Rob Bauer en geldt alleen voor genodigden.
Wij vormen bij de aankomst en vertrek van de Minister en CDS een Erewacht bij de ingang van het NMM.
Voor de SRDM vormt dit het begin van een vruchtbare samenwerking met het NMM en diverse evenementen waar wij dit jaar aan gaan deelnemen in Soesterberg. Wordt vervolgd en foto's volgen natuurlijk!
Bron : SRDM via Facebook
Als SMC'er ontvangt u zes keer per jaar het rijk geïllustreerde tijdschrift Marechaussee Contact.
Meld u meteen aan om mee te doen!
De Schiphol Group dreigt het al aangelegde vliegveld Lelystad van de hand te doen
Militair ceremonieel op elke straathoek tijdens Prinsjesdag
Operation Silent Skies: internationale operatie rond algemene luchtvaart (General Aviation)
Bestuurster valt in slaap en veroorzaakt botsing op N309 Epe
Verscherpt toezicht in haven Vlissingen