Politie en marechaussee plukken verdachten met vuurwapen uit het verkeer bij Burgerbrug

Gepubliceerd op: 5-11-2020

De politie en marechaussee hebben donderdagochtend een auto met drie verdachten uit het verkeer geplukt bij Burgerbrug. In de auto werd een vuurwapen gewonden.
Dat meldt politieman Martin Jansen op Twitter. ,,Na een verschrikkelijk saaie nachtdienst kregen we aan het einde van de dienst nog een melding dat er iemand onderweg zou zijn met een vuurwapen in de auto. Het lukte me het betreffende voertuig uit een lange rij auto's tegemoet komende auto's uit te pikken’’, zegt hij.
Het voertuig was volgens Jansen vanuit Den Helder onderweg richting Velsen en kon uiteindelijk met meerdere eenheden van de politie en marechaussee bij Burgerbrug gecontroleerd worden. In het voertuig werd een vuurwapen gevonden. ,,Drie verdachten aangehouden’’, besluit de politieman. ,,Nu nog wat tikwerk.’’


Bron: Noorhollands Dagblad

Altijd op de hoogte? Meld u aan voor de wekelijkse nieuwsbrief