Gepubliceerd op: 8-1-2021
Woensdagavond heeft de marechaussee op Schiphol 21 taxichauffeurs een boete gegeven voor het niet dragen van een mondkapje in een publieke binnenruimte. Ook zijn vier chauffeurs aangehouden voor heling. Dat schrijft de marechaussee op Facebook.
De groep taxichauffeurs bevond zich in een loge op de luchthaven, en kwam in beeld via bewakingscamera’s. Meerdere eenheden van de marechaussee wilden de chauffeurs insluiten, maar die gingen er te voet vandoor.
Toch konden 21 chauffeurs staande worden gehouden. Tegen hen is een proces verbaal opgemaakt. Ook bleek door een paar chauffeurs te worden gehandeld in vermoedelijk gestolen goederen. Daarom werden vier chauffeurs aangehouden op verdenking van heling.
Bron: Het Parool
Als SMC'er ontvangt u zes keer per jaar het rijk geïllustreerde tijdschrift Marechaussee Contact.
Meld u meteen aan om mee te doen!
Grenscontroles stoppen: marechaussee krijgt ruimer mandaat
Wolf doodgereden door bestelbusje bij Emmen
Onderzoek naar fataal auto-ongeluk vrouw op Aruba, familie betwijfelt toedracht
Marechaussee betrapt meerdere mensen met valse documenten tijdens controles rond Venlo
Willem-Alexander oefent met speciale eenheid marechaussee
Achtervolging Marechaussee eindigt in crash, bijrijder voortvluchtig