Gepubliceerd op: 23-1-2021
Marechaussee plukt buitenlanders met valse papieren van snelweg; Braziliaan toont drie nepdocumenten
De marechaussee heeft de afgelopen twee weken vier personen betrapt op het gebruik van valse identiteitsdocumenten. Het gebruik daarvan is strafbaar. De documenten zijn in beslag genomen en de verdachten vastgezet en verhoord. Het Openbaar Ministerie moet de zaken afhandelen.
De marechaussee controleerde voertuigen op de A12 bij Westervoort en Zevenaar, de A73 bij Haps en de A77 bij Heijen. Daarbij liepen een 34-jarige Bulgaar en 41-jarige Litouwer tegen de lamp omdat ze een vals rijbewijs lieten zien.
Een 25-jarige Roemeen toonde op zijn telefoon een foto van een Roemeens rijbewijs. Tijdens de controle bleek dat rijbewijs vals te zijn. Een 25-jarige Braziliaanse man had drie valse documenten bij zich: een Portugese verblijfsvergunning en rijbewijs en een Braziliaans rijbewijs.
Bron: De Gelderlander
Als SMC'er ontvangt u zes keer per jaar het rijk geïllustreerde tijdschrift Marechaussee Contact.
Meld u meteen aan om mee te doen!
Politie en marechaussee rukken uit naar azc in Baarn voor melding van steekincident
650 mensen geweigerd aan grens tijdens bijna twee jaar durende grenscontroles
Explosief materiaal Vliegbasis Eindhoven weggehaald
Nieuwe zoekhulp over de Koninklijke Marechaussee
Veel schade door botsing auto’s bij Voorthuizen; Apeldoornsestraat uur dicht
Twee mannen rennen over de snelweg na controle door Marechaussee: helikopter ingezet