Gepubliceerd op: 22-4-2021
In het spoor van de marechaussee
Ewout Genemans volgt in deze nieuwe serie de Koninklijke Marechaussee. Van drugscontroles op zee bij Bonaire en bolletjesslikkers op Schiphol tot verstekelingen bij Hoek van Holland en mensensmokkelaars in Europoort.
Ewout Genemans plaatste de afgelopen maanden regelmatig foto’s op Instagram van opnames van zijn nieuwe serie Ewout over de grens. Daarop was te zien dat hij van Schiphol tot in het Caribisch gebied de Koninklijke Marechaussee volgt - zowel te land, ter zee als in de lucht. Zo filmt hij drugscontroles op zee bij Bonaire en begeleidt hij met de politie op Curaçao gevangenen naar de rechtbank. De presentator is verder aanwezig bij drugsvangsten op vliegveld Maastricht en op Schiphol krijgt hij te maken met bolletjesslikkers, criminelen en agressieve passagiers.
Genemans filmde ook in de haven: daar zag hij de ‘inklimmers’ bij Hoek van Holland - illegalen die in vrachtwagens klimmen om naar Engeland te komen - en achtervolgde hij mensensmokkelaars in Europoort.
Bron: Televizier.nl
Als SMC'er ontvangt u zes keer per jaar het rijk geïllustreerde tijdschrift Marechaussee Contact.
Meld u meteen aan om mee te doen!
Politie en marechaussee rukken uit naar azc in Baarn voor melding van steekincident
650 mensen geweigerd aan grens tijdens bijna twee jaar durende grenscontroles
Explosief materiaal Vliegbasis Eindhoven weggehaald
Nieuwe zoekhulp over de Koninklijke Marechaussee
Veel schade door botsing auto’s bij Voorthuizen; Apeldoornsestraat uur dicht
Twee mannen rennen over de snelweg na controle door Marechaussee: helikopter ingezet