Gepubliceerd op: 30-4-2021
De Koninklijke Marechaussee heeft in een onderzoek naar drugssmokkel via Schiphol twee mannen aangehouden.
Vorig jaar mei werd op basis van informatie een doorzoeking gedaan in een bedrijfsruimte in Diemen. Achter een aangebrachte scheidingswand werd zo’n 30.000 euro aan bankbiljetten en harddrugs aangetroffen.
In het onderzoek dat volgde werd door rechercheurs van het team drugsbestrijding van de Marechaussee een 34-jarige man uit Amstelveen aangehouden.
Gisteren werd nog een 35-jarige man uit Amstelveen aangehouden, die langere tijd in het buitenland verbleef.
De eerder aangehouden verdachte is reeds veroordeeld tot een gevangenisstraf van vijf jaar voor betrokkenheid bij drugssmokkel.
De Marechaussee rondt het onderzoek verder af onder leiding van het Openbaar Ministerie in Noord-Holland.
Bron: Persbericht brigade KMar P & B team ELDB
Als SMC'er ontvangt u zes keer per jaar het rijk geïllustreerde tijdschrift Marechaussee Contact.
Meld u meteen aan om mee te doen!
De Schiphol Group dreigt het al aangelegde vliegveld Lelystad van de hand te doen
Militair ceremonieel op elke straathoek tijdens Prinsjesdag
Operation Silent Skies: internationale operatie rond algemene luchtvaart (General Aviation)
Bestuurster valt in slaap en veroorzaakt botsing op N309 Epe
Verscherpt toezicht in haven Vlissingen