Gepubliceerd op: 24-1-2022
De Koninklijke Marechaussee heeft vanmorgen tijdens een controle Mobiel Toezicht Veiligheid bij het AZC Ter Apel 4 mannen aangehouden voor mensensmokkel. Zij worden ervan verdacht 12 personen illegaal van Belarus naar Nederland te hebben gesmokkeld.
De vreemdelingen werden in 2 busjes gesmokkeld. 5 van hen waren minderjarig. De jongste vreemdeling was 4 jaar oud. De 50-jarige bestuurder en 47-jarige bijrijder van 1 van de busjes komen uit Litouwen. De 47-jarige chauffeur en 46-jarige bijrijder van het andere busje komen uit Oekraïne.
De chauffeurs en bijrijders zijn aangehouden. De vreemdelingen hebben asiel aangevraagd in Nederland. De Marechaussee in Coevorden doet onder leiding van het OM Noord-Nederland verder onderzoek in de zaak.
Bron: Persbericht KMar
Als SMC'er ontvangt u zes keer per jaar het rijk geïllustreerde tijdschrift Marechaussee Contact.
Meld u meteen aan om mee te doen!
Bestuurder is auto kwijt na tien keer rijden zonder rijbewijs
Marechaussee heeft handen vol om West-Brabant en Zeeland veilig te houden
Schiphol verwacht een drukkere zomervakantie
Samenwerking voor groei van kazernes op de Veluwe
Deze meneer zal moeten bellen om zich op te laten halen
Samenwerking voor ceremoniële inzet paarden KMar en Franse Gendarmerie