Gepubliceerd op: 24-5-2023
De douane heeft vanmiddag een partij van 708 kilo cocaïne gevonden in de haven van Vlissingen. De drugs waren verstopt in een lading bananen. De vondst werd gedaan bij een reguliere controle, zegt de douane.
De cocaïne heeft een straatwaarde van ruim 53 miljoen euro. De partij is meteen vernietigd.
Volgens de douane is het voor Zeeuwse begrippen een grote vangst, maar een woordvoerder kan niet zeggen of het gaat om de grootste vangst van dit jaar tot nu toe. Vorige maand werd er een partij van 656 kilo cocaïne gevonden in het Vlissingse havengebied.
De politie en de Koninklijke Marechaussee hielpen de douane vanmiddag. Zij zorgden voor de bewaking en veiligheid tijdens de operatie. "Door snelle samenwerking tussen alle diensten in Vlissingen is dit succes geboekt", concludeert de douane.
Bron: Omroep Zeeland
Als SMC'er ontvangt u zes keer per jaar het rijk geïllustreerde tijdschrift Marechaussee Contact.
Meld u meteen aan om mee te doen!
Politie en marechaussee rukken uit naar azc in Baarn voor melding van steekincident
650 mensen geweigerd aan grens tijdens bijna twee jaar durende grenscontroles
Explosief materiaal Vliegbasis Eindhoven weggehaald
Nieuwe zoekhulp over de Koninklijke Marechaussee
Veel schade door botsing auto’s bij Voorthuizen; Apeldoornsestraat uur dicht
Twee mannen rennen over de snelweg na controle door Marechaussee: helikopter ingezet