Gepubliceerd op: 16-9-2023
De Koninklijke Marechaussee heeft maandag een Nederlandse vrouw aangehouden op Groningen Airport Eelde, omdat ze voor 52 miljoen euro gefraudeerd zou hebben.
Ze werd internationaal gezocht. De autoriteiten in Duitsland verdenken haar van de miljoenenfraude, meldt de marechaussee.
De vrouw stond op het punt om naar Spanje af te reizen, toen ze bij de paspoortcontrole tegen de lamp liep. De marechaussee wil de exacte bestemming van de vrouw niet delen, maar zeer waarschijnlijk was ze op weg naar Gran Canaria. Dat is volgens het vluchtschema van Groningen Airport Eelde de enige Spaanse bestemming die op maandag wordt aangedaan.
De vrouw zit vast en wordt vermoedelijk overgeleverd aan Duitsland. Het is de marechaussee niet bekend hoe de vrouw fraude heeft gepleegd. Uit privacyoverwegingen maakt de marechaussee haar leeftijd en woonplaats niet bekend.
Bron: RTV Noord
Als SMC'er ontvangt u zes keer per jaar het rijk geïllustreerde tijdschrift Marechaussee Contact.
Meld u meteen aan om mee te doen!
Aandacht voor slavernijverleden bij Defensie
Marechaussee kijkt terug op succesvolle beveiligingsoperatie NAVO-top
Force Protection-bijdrage in Irak ten einde
Man aangehouden na achtervolging in Landgraaf; drugs aangetroffen in voertuig
Explosief aangetroffen in Harskamp: buurtbewoners moeten binnen blijven