Gepubliceerd op: 13-10-2023
Maastricht/Born - Bij grote verkeerscontroles in Maastricht en Born zijn afgelopen dinsdag tientallen boetes uitgedeeld. De controles vonden plaats op de Groene Loper in Maastricht en de Parklaan in Born.
In totaal zijn op beide plekken zo’n tachtig bekeuringen uitgeschreven. De redenen voor de boetes waren heel verschillend.
De verkeerspolitie noteerde een reeks overtredingen: geen rijbewijs, onjuiste of defecte verlichting, te hoge snelheid, onverzekerd rijden, geen ID kunnen tonen, rijden op voetgangersgebied, tegen het verkeer inrijden en rijden onder invloed.
Er zijn ook meerdere bestuurders van elektrische steppen bekeurd. De vervoersmiddelen zijn verboden op de openbare weg.
Bij de verkeerscontroles kreeg de politie assistentie van de Koninklijke Marechaussee en medewerkers van de RDW (Rijksdienst voor het Wegverkeer).
Bron: De Limburger
Als SMC'er ontvangt u zes keer per jaar het rijk geïllustreerde tijdschrift Marechaussee Contact.
Meld u meteen aan om mee te doen!
Politie en marechaussee rukken uit naar azc in Baarn voor melding van steekincident
650 mensen geweigerd aan grens tijdens bijna twee jaar durende grenscontroles
Explosief materiaal Vliegbasis Eindhoven weggehaald
Nieuwe zoekhulp over de Koninklijke Marechaussee
Veel schade door botsing auto’s bij Voorthuizen; Apeldoornsestraat uur dicht
Twee mannen rennen over de snelweg na controle door Marechaussee: helikopter ingezet