Gepubliceerd op: 18-7-2024
DEN HELDER Een man is zondagmiddag gewond geraakt toen hij door meerdere personen werd mishandeld op station Den Helder Zuid. Volgens getuigen zijn er onder meer een stok en scooterkettingen gebruikt bij de mishandeling. Het slachtoffer liep een hoofdwond op.
De mishandeling vond rond 13.30 uur plaats in de intercity richting Nijmegen. Het slachtoffer werd opgewacht op het station, waar vervolgens een vechtpartij ontstond.
Een woordvoerder van de politie laat weten dat er acht jongens en mannen tussen de 17 en 20 jaar zijn aangehouden. Het slachtoffer is voor de behandeling van de hoofdwond overgebracht naar het ziekenhuis.
„Ik moest bukken om zelf niet gewond te raken”, aldus de hoofdconducteur. Het treinstel is leeggehaald door ter plaatse gekomen politie en Marechaussee. Met een grijphaak is bewijsmateriaal uit een naastgelegen sloot gehaald.
Bron: Noordhollands Dagblad
Als SMC'er ontvangt u zes keer per jaar het rijk geïllustreerde tijdschrift Marechaussee Contact.
Meld u meteen aan om mee te doen!
Marechaussee kijkt terug op succesvolle beveiligingsoperatie NAVO-top
Force Protection-bijdrage in Irak ten einde
Man aangehouden na achtervolging in Landgraaf; drugs aangetroffen in voertuig
Explosief aangetroffen in Harskamp: buurtbewoners moeten binnen blijven
Korpschef: voorbereiding, samenwerking en vakmanschap betalen zich uit
Verstekeling gevonden in palletkist van afgekoppelde trailer in De Lier