Gepubliceerd op: 9-5-2025
Eindhoven Airport is vrijdagochtend een uur dicht geweest na een bommelding. Een 51-jarige vrouw zat aan boord van een vliegtuig toen ze zei dat er een bom in haar ruimbagage zat. Ze is vervolgens uit het vliegtuig gehaald en aangehouden.
Het vliegtuig waar de vrouw in zat, zou naar de Turkse badplaats Antalya vliegen. Een woordvoerder van de Koninklijke Marechaussee vertelt dat de koffer van de vrouw is gecontroleerd door een explosievenverkenner. "Wij nemen iedere melding serieus. In dit geval bleek het geen bom te zijn."
Door de melding is een vliegtuig omgeleid naar het vliegveld van Weeze in Duitsland. Enkele andere vluchten liepen vertraging op. "Inmiddels is het vliegveld weer geopend en gaan alle vluchten weer volgens schema", zegt de woordvoerder.
Bron: Omroep Brabant
Als SMC'er ontvangt u zes keer per jaar het rijk geïllustreerde tijdschrift Marechaussee Contact.
Meld u meteen aan om mee te doen!
Mensensmokkel op volle zee: OM eist tweeëneenhalf jaar cel
Oud-marechaussee begint ‘nieuwe’ partij
Defensie en Wassenaar zetten koers uit voor uitbreiding marechaussee Maaldrift
Nederlandse militair komt om het leven tijdens oefening in Duitsland
Uitnodiging voor een NOV/KMAR symposium
Engelsman probeert chocoladerepen met daarin 800 gram cocaïne te smokkelen