Gepubliceerd op: 21-8-2025
Bij het oude Ballast Nedamgebouw aan de Laan van Kronenburg in Amstelveen was zaterdagavond een grote politieactie gaande.
Politie, brandweer, ambulance, Koninklijke Marechaussee en de Dienst Speciale Interventies van de politie waren actief. De omgeving was hermetisch afgesloten. Een woordvoerder van de politie heeft laten weten dat het ging om een persoon met verward gedrag. De persoon is door de hulpdiensten in veiligheid gebracht.
Veel mensen rond het gebouw hebben het incident gezien. Afzettingen van politie stonden soms tot wel een paar straten verderop
Het gebouw is al langer onderwerp van discussie. Er is meermaals brand uitgebroken en vaak zitten daklozen in het pand. Onlangs is bekend geworden dat het pand versneld gesloopt gaat worden. De sloophamer zou al voor het einde van deze maand zijn eerste werkzaamheden gaan uitvoeren.
Bron: 1 Amstelveen
Als SMC'er ontvangt u zes keer per jaar het rijk geïllustreerde tijdschrift Marechaussee Contact.
Meld u meteen aan om mee te doen!
Politie en marechaussee rukken uit naar azc in Baarn voor melding van steekincident
650 mensen geweigerd aan grens tijdens bijna twee jaar durende grenscontroles
Explosief materiaal Vliegbasis Eindhoven weggehaald
Nieuwe zoekhulp over de Koninklijke Marechaussee
Veel schade door botsing auto’s bij Voorthuizen; Apeldoornsestraat uur dicht
Twee mannen rennen over de snelweg na controle door Marechaussee: helikopter ingezet