Gepubliceerd op: 24-8-2025
Eelde – Op woensdag 20 augustus is op Groningen Airport Eelde een integrale controle gehouden door de Koninklijke Marechaussee in samenwerking met de Belastingdienst, Politie Noord-Nederland, het RIEC en het Openbaar Ministerie.
Tijdens de actie werd circa 35.000 euro aan openstaande belastingschulden geïnd. Daarnaast legde de Belastingdienst beslag op drie voertuigen, constateerde zij onjuist gebruik van handelaarsplaten en werd een auto aangetroffen die niet voldeed aan de inrichtingseisen voor een grijs kenteken.
De Marechaussee en de politie hielden bovendien een persoon aan die in het bezit was van twee knuppels. Ook namen zij vier zogeheten Gelblasters – verboden speelgoed in de vorm van een Glock – in beslag.
Bron: 112Groningen.nl
Als SMC'er ontvangt u zes keer per jaar het rijk geïllustreerde tijdschrift Marechaussee Contact.
Meld u meteen aan om mee te doen!
Belastingdienst int €35000 Euro bij integrale controle Groningen Airport Eelde
Na 25 Jaar sluit Stichting Koninklijk Apeldoorn haar deuren
Valet parking-chauffeur rijdt auto in prak op Schiphol: "Eigenaar zit nog in vliegtuig"
Minister: ‘Niet te zeggen hoe vaak gezochte personen zich in Ter Apel melden’
Scooterrijder scheurt weg van marechaussee in Zeewolde, achtervolging eindigt in crash