Gepubliceerd op: 31-1-2026
‘S-HEERENBERG / BERG EN DAL – Bij grenstoezicht in de omgeving van ‘s-Heerenberg en Berg en Dal zijn woensdag meerdere personen aangehouden voor uiteenlopende strafbare feiten.
Op de Elsepasweg in ‘s-Heerenberg werd een voertuig gecontroleerd dat 384 cilinders lachgas de grens over probeerde te brengen. Een 52-jarige Nederlander is hiervoor aangehouden. De zaak is overgedragen aan de politie in Doetinchem.
In Berg en Dal werd een 28-jarige Spanjaard aangehouden die nog 55 dagen moest uitzitten vanwege een veroordeling voor poging tot zware mishandeling en een openstaande schadevergoedingsmaatregel. Een 44-jarige man, die nog 47 dagen celstraf tegoed had voor diverse feiten, bleek daarnaast ongeveer 1300 gram henneptoppen bij zich te hebben. Ook is een 52-jarige man aangehouden wegens het overtreden van een contactverbod; hij bevond zich in een voertuig met iemand bij wie hij volgens een rechterlijke uitspraak niet mocht zijn.
Bron: 112 Nederland
Als SMC'er ontvangt u zes keer per jaar het rijk geïllustreerde tijdschrift Marechaussee Contact.
Meld u meteen aan om mee te doen!
FC Utrecht-trainer werkt óók voor Defensie: "Makkelijk is het niet"
Verdacht pakket gevonden op marineterrein Den Helder, deel terrein afgezet
Politie zoekt verder in maisveld en bij scholen Overasselt na dodelijke schietpartij
Valse identiteit leidt naar gezochte Roemeen die nog vier jaar moet zitten
Marechaussee vindt 'goed verborgen' vuurwapens bij basisschool in Overasselt
Tweede Kamergebouw beklad, politie en marechaussee op linie voor ingang