Zes verstekelingen aangetroffen in vrachtauto in Vlaardingen

Gepubliceerd op: 24-2-2026

Tijdens een grenscontrole bij een veerterminal in Vlaardingen zijn vrijdagavond zes verstekelingen aangetroffen in een vrachtauto. De chauffeur is aangehouden op verdenking van mensensmokkel.

Tijdens de controle rook een hond van de Zeehavenpolitie dat er mensen in de trailer zaten. Bij het openen van de trailer bleken daar zes personen aanwezig te zijn. Zij zijn afkomstig uit Afghanistan en Irak.

De chauffeur is aangehouden op verdenking van mensensmokkel. Ook de zes verstekelingen, onder wie een minderjarige, zijn aangehouden. De Afdeling Vreemdelingenpolitie, Identificatie en Mensenhandel (AVIM) doet verder onderzoek naar de zaak.

Hoek van Holland
Vorige week werd in Hoek van Holland eveneens een vrachtwagen met verstekelingen aangetroffen. De Koninklijke Marechaussee vond toen zeventien vreemdelingen verscholen in een koeltrailer. Onder hen waren ook peuters van 3 en 4 jaar oud.

 

Bron: AD

Altijd op de hoogte? Meld u aan voor de wekelijkse nieuwsbrief