Gepubliceerd op: 21-8-2026
De Koninklijke Marechaussee heeft zaterdag op een parkeerplaats langs de A67 bij Venlo een man aangehouden op verdenking van mishandeling. Hij was op dat moment met een biertje in de hand in zijn vrachtwagen in slaap gevallen.
Dat gebeurde in de nacht van zaterdag op zondag.
Mishandeld
Na melding dat een vrouw zou zijn mishandeld op een parkeerplaats, ging de Koninklijke Marechaussee (KMAR) ter plaatse. De verdachte zou namelijk nog aanwezig zijn.
Taalbarrière
De vrouw had zichtbare verwondingen en kon, ondanks een taalbarrière duidelijk maken wat er was gebeurd. Ze troffen de verdachte aan in een vrachtwagen op de parkeerplaats langs de A67 bij Venlo. De man lag te slapen. "Met een biertje in zijn hand was hij voorover in slaap gevallen", schrijven ze op sociale media.
Alcoholtest
De man werd wakker gemaakt en er werd een alcoholtest afgenomen, omdat de man de aanhouding niet goed leek te begrijpen. Volgens de KMAR had dat te maken met de hoeveelheid alcohol die de man had genuttigd. Uit de blaastest bleek inderdaad dat hij te veel had gedronken.
Onderzoek
Hoewel de man op dat moment niet reed, kan alcoholgebruik belangrijk zijn voor het onderzoek. "Als er geweld is gebruikt, kan alcoholgebruik ook een rol spelen bij de beoordeling van de zaak", legt de KMAR uit in hun Instagram-bericht.
Bron: L1
Als SMC'er ontvangt u zes keer per jaar het rijk geïllustreerde tijdschrift Marechaussee Contact.
Meld u meteen aan om mee te doen!
Militair onder invloed slingert met auto over de weg in Eindhoven
Het verhaal van Herman, adviseur Grenskantoor
Gezochte man in Baarn meldt zichzelf bij de politie
Commandant bezoekt grenscontrole Schiphol: ‘Veeleisende plek’
Man met biertje in hand slapend aangetroffen in vrachtwagen na mishandeling
Wilde achtervolging op A2: bestuurder aangehouden in Duitsland