Gepubliceerd op: 22-3-2016
SCHIPHOL - Na de aanslag op Brussels Airport zijn de veiligheidsmaatregelen op Schiphol direct aangescherpt. De Koninklijke Marechaussee zet extra patrouilles in en is meer zichtbaar aanwezig.
Afbeelding verwijderdDezelfde maatregelen zijn getroffen op de vliegvelden in Rotterdam en Eindhoven. 'Dat doen we uit voorzorg, niet omdat er concrete aanwijzingen voor een terreurdaad op Schiphol zijn', aldus de woordvoerder.
De Nationaal Coördinator Terrorismebestrijding en Veiligheid laat weten in gesprek te zijn met de Belgische collega's. 'Het dreigingsniveau in Nederland blijft vooralsnog hetzelfde, maar we kunnen pas later vandaag eventuele besluiten nemen, als we meer details weten van de aanslag in Brussel.'
Bron : telegraaf.nl
Als SMC'er ontvangt u zes keer per jaar het rijk geïllustreerde tijdschrift Marechaussee Contact.
Meld u meteen aan om mee te doen!
Grieks rijbewijs blijkt vals: bestuurder wordt aangehouden door politie in Venray
Vrouw (21) zwaar mishandeld door taxichauffeur op Schiphol
Nederlandse Marechaussee schenkt modern docu-center aan Surinaamse Militaire Politie
Marechaussee: zo'n twee keer per jaar verstekelingen in vliegtuig
Halloweenkermis in Apeldoorn voortijdig gesloten, politie veegt terrein leeg