Gepubliceerd op: 31-12-2018
ROTTERDAM - De politie in Rotterdam heeft zaterdagochtend vier mensen aangehouden die worden verdacht van betrokkenheid bij het voorbereiden van een terroristisch misdrijf.
Meteen na de arrestaties doorzochten de rechercheurs onder leiding van het Openbaar Ministerie de locaties waar de aanhoudingen plaatsvonden.
Het onderzoek gaat de komende dagen door waarbij het accent ligt op nader onderzoek van de aard en omvang van de terroristische dreiging. De politie wil daarom op dit moment geen nadere mededelingen doen.
Onderzoek naar ’groter netwerk’
De persofficier van het Openbaar Ministerie in Rotterdam, dat is belast met het terreuronderzoek, bevestigt dat vier verdachten in Rotterdam zijn aangehouden op verdenking van het voorbereiden van een aanslag.
Eerder werden in Rotterdam ook al mensen opgepakt. Mogelijk gaat het om een terreurnetwerk, maar volgens het OM moet dat nu verder onderzocht worden.
Bron : telegraaf.nl
Als SMC'er ontvangt u zes keer per jaar het rijk geïllustreerde tijdschrift Marechaussee Contact.
Meld u meteen aan om mee te doen!
De Schiphol Group dreigt het al aangelegde vliegveld Lelystad van de hand te doen
Militair ceremonieel op elke straathoek tijdens Prinsjesdag
Operation Silent Skies: internationale operatie rond algemene luchtvaart (General Aviation)
Bestuurster valt in slaap en veroorzaakt botsing op N309 Epe
Verscherpt toezicht in haven Vlissingen