Gepubliceerd op: 10-2-2019
PARAMARIBO - De Nederlandse stagiaire Florence werd vorige week zaterdag op het vliegveld van Suriname opgepakt voor het smokkelen van ruim een kilo cocaïne, zo meldde de Surinaamse politie. Maar volgens Florence heeft zij ongewild meegewerkt aan het doortrapte plan van een Surinaamse vriend van haar.
Ze is donderdag vrijgelaten en nu weer in Nederland. Volgens Florence was de cocaïne vermengd met water en leken de flesjes wel degelijk gevuld met parfum. Ze kende de ’vriend’ die haar vroeg de parfum mee te nemen naar Nederland vier maanden. „We hadden een vertrouwensband. Zoiets verwacht je gewoon niet”, zo vertelt zij aan Hart van Nederland.
Omdat ze door middel van Whatsapp-gesprekken met hem kon bewijzen dat ze echt van niets wist, werd ze na vier dagen vrijgelaten.
Florence’s ’vriend’ heeft toegegeven de flessen parfum, met daarin de lading cocaïne, aan haar te hebben gegeven. Hij zit nog vast.
Bron : telegraaf.nl
Als SMC'er ontvangt u zes keer per jaar het rijk geïllustreerde tijdschrift Marechaussee Contact.
Meld u meteen aan om mee te doen!
De Schiphol Group dreigt het al aangelegde vliegveld Lelystad van de hand te doen
Militair ceremonieel op elke straathoek tijdens Prinsjesdag
Operation Silent Skies: internationale operatie rond algemene luchtvaart (General Aviation)
Bestuurster valt in slaap en veroorzaakt botsing op N309 Epe
Verscherpt toezicht in haven Vlissingen