Gepubliceerd op: 29-4-2017
Jouke Bosma, Lid in de Orde van Oranje-Nassau
Afbeelding verwijderd
Betrokkene heeft zich zeer verdienstlijk gemaakt met onder andere:
Kerkelijk werk: Een lange periode lid van de wijkkerkenraad, Algemene Kerkenraad en voorzitter van het College van Diakenen.
Ouderenwerk: Bestuurlijke functies bij de Protestants Christelijke Ouderen Bond (PCOB), Senioren Advies Raad Prins Alexander, CDA- Seniorenoverleg Rotterdam, Overleg Samenwerkende Ouderenbonden Rotterdam, waarbij met name de laatste werd aangehaald als een belangrijke gesprekpartner voor de politiek in Rotterdam.
Overige activiteiten zoals 11,5 jaar raadslid deelgemeente Prins Alexander.
Na FLO (2007) heeft betrokkene niet stil hoeven te zitten. Nog een jaar 2 dagen in de week gewerkt bij de Nationale Politie i.o. voor het beschrijven van de internationale uitwisseling van politiegegevens in verband met de nieuwe wetgeving toen. Vervolgens is hij als ZZP 'er nog een paar jaar betrokken geweest bij de 2e reorganisatie van de recherche van de KMar tot een landelijke recherche.
Het Bestuur SMC feliciteert Jouke met zijn benoeming.
Als SMC'er ontvangt u zes keer per jaar het rijk geïllustreerde tijdschrift Marechaussee Contact.
Meld u meteen aan om mee te doen!
Marechaussee heeft handen vol om West-Brabant en Zeeland veilig te houden
Schiphol verwacht een drukkere zomervakantie
Samenwerking voor groei van kazernes op de Veluwe
Deze meneer zal moeten bellen om zich op te laten halen
Samenwerking voor ceremoniële inzet paarden KMar en Franse Gendarmerie